Международная Антикоррупционная Ассамблея

16 червня 2022 року в онлайн-форматі (Zoom) відбувся IV Міжнародний форум «Територія без корупції». Тема форуму «Гуманітарна складова Перемоги».

З міжнародним жіночим днем!


Дорогі жінки!

Від усього серця вітаю вас зі святом 8 Березня — Міжнародним жіночим днем! Вкотре настало свято, яке повертає нам тепло, зустрічає весну, адже воно присвячене Вам і осяяне Вами, мов сонцем, дорогі наші жінки!

Хочу привітати Вас та висловити щирі слова вдячності за вашу силу, мудрість та терпіння. За буденністю ми часто не помічаємо скільки тепла, доброти та світла Ви приносите в наші серця . Саме ваша турбота та підтримка супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже Ви перетворюєте його на чарівну квітку, яку ми довічно будемо підносити до Ваших ніг. Тож нехай цей весняний день завжди дарує вам сонячні промені та ніжність перших весняних квітів, а весна живе у ваших серцях: щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечують близькі, рідні та найкращі друзі.

Бажаю Вам, дорогі мої колеги, міцного здоров’я, добра й упевненості у своїх силах, невичерпної творчої енергії, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Кохайте, мрійте та будьте щасливими!

З повагою голова ГО «Міжнародна антикорупційна асамблея»,

Саєнко Вячеслав Леонідович

 

08.03.2016


Previous Post

Next Post