![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Хуст-нагородження-1-750x429.jpg)
Нагорода знайшла своїх Героїв
Сьогодні (2 травня 2023 року) МАА в місті Хуст, Закарпатської області, Україна.
Делегація представників Міжнародної Антикорупційної Асамблеї кілька днів назад в’їхала на територію України, повернувшись із «Турне Європою». Гуманітарний вантаж, який за останні два тижні відправлявся з Європейських країн під контролем МАА, згідно із проектом «Ініціатива сьогодення», благополучно прибув і продовжує прибувати на розподільні гуманітарні пункти України. Частина вантажу відправилася далі на пункти видачі гуманітарної допомоги людям, які постраждали від військової агресії на території України, переселенцям, ВПО, у центри допомоги, дитячі будинки, будинку пристарілих. Інша частина відправилася в пункти ВСУ, добровольчі військові формування, військові шпиталі.
Учора в Хусті відбулася зустріч із Людмилою Сворень – Керівником Закарпатської ГО «Я чую з Кохлеар». Її організація надає різні види послуг для осіб з вадами слуху. Разом з іншими волонтерськими центрами вона допомагає малозабезпеченим родинам, переселенцям і людям з обмеженими можливостями. За свою гуманітарну діяльність Людмила Сворень була нагороджена «Відзнакою» – Нагородою «Подяка Світу від українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Ludmila-Svoren.jpeg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Ludmila-Svoren-2-1024x768.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Ludmila-Svoren-1-1024x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Ludmila-Svoren-5-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Ludmila-Svoren-6-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Ludmila-Svoren-7-768x1024.jpg)
Сьогодні Вячеслав Саенко – Генеральний секретар ЦК МАА зустрівся з Ганною Романенко – Керівником Благодійного Фонду «Місія Здоров’я». Її організація курирує дітей з багатодітних родин, дітей з неповних родин, дітей, що мають інвалідність або порушення, дітей, члени родин яких мають інвалідність або порушення, дітей із соціально незахищених і малозабезпечених родин, дітей з родин ВПО, дітей з родин у складних життєвих обставинах (СЖО), дітей, що постраждали в результаті воєнних дій, а також ВПО – військових.
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Алечко-Романенко-Сворень-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Алечко-Романенко-Гумпомощь-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Алечуко-Гумпомощь-1-1.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Алечуко-Гумпомощь-2-1024x768.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Алечуко-Гумпомощь-3-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Алечуко-Гумпомощь.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Романенко-5-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Романенко-4.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Романенко-768x1024.jpeg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/Романенко-2-768x1024.jpg)
За свою допомогу, увагу, ретельність і доброту Ганна Іванівна нагороджена «Відзнакою» учасника «Гуманітарна складова Перемоги».
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-11.47.54-2-1024x768.jpeg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-11.47.56-1024x768.jpeg)
Наприкінці зустрічі організації підписали Меморандум про співробітництво.
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-11.47.55-2-edited-1024x767.jpeg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-11.47.55-edited-1024x768.jpeg)
Також сьогодні відбулося нагородження представників нашої організації в Україні.
Нагорода знайшла своїх Героїв:
Роман Роман – Голова департаменту МАА в Закарпатській області.
З перших днів після введення в країні воєнного стану, у зв’язку з військовою агресією проти України, добровільно мобілізувався в ряди окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ». Організовує гуманітарну допомогу для добровольчих військових загонів, військових шпиталів.
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-10.54.10-3-768x1024.jpeg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-02-at-10.54.11-768x1024.jpeg)
Богдан Алечко – Заступник Голови департаменту МАА в Закарпатській області.
Ще до початку вторгнення агресора на територію України Богдан Алечко займався благодійною діяльністю. А починаючи з 24 лютого 2022 року він подвоює, а то й потроює свою діяльність. Він регулярно організує збір, транспортування, доставку гуманітарного вантажу й надання гуманітарної допомоги для населення України, серед яких внутрішньо переміщені особи, біженці-переселенці, люди, що потребують допомоги, діти, дитячі будинки, табори, пенсіонери й люди з обмеженими можливостями, військові формування, Збройні Сили України, військові шпиталі. Згідно із проектом «Ініціатива сьогодення», контролює ланки циклу надання закордонними донорами міжнародного гуманітарного вантажу.