![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/11/час-допомоги-750x429.jpg)
Нові знайомства – Нові Партнери
13 листопада 2023 року до координаційного центру «Території без корупції» завітала чарівна жінка Вікторія Волкова – засновник та керівник Благодійного фонду «Час Допомоги» з м. Ужгород. Того дня Вячеслав Саєнко – Генеральний секретар ЦК Міжнародної Антикорупційної Асамблеї нагородив Вікторію «Відзнакою» – Нагородою «Вдячність Світу від Українського народу за Гуманітарну складову Перемоги».
З перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на територію України Вікторія Юріївна спрямувала свої сили та можливості на допомогу нашим військовим на передовій. Зі своєю командою, фондами-партнерами як на території України, так і за її межами здійснювала і продовжує здійснювати закупівлі тепловізорів, турнікетів, бандажів, військової амуніції, автомобілів, а також ліків для ЗСУ, особисто доставляючи гуманітарний вантаж до рук воїнів на «нулі», іноді долаючи до 13 тисяч кілометрів за тиждень. У якийсь момент вона навіть продала свій автомобіль, щоб закупити квадрокоптери для наших військових.
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_14_2023-11-13_21-08-55-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_29_2023-11-13_21-08-55.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_33_2023-11-13_21-08-55-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_36_2023-11-13_21-08-55-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_15_2023-11-13_21-08-55.jpg)
Також, Вікторія погодилася на інтерв’ю, в якому розповіла про свою волонтерську діяльність.
Сьогодні, знаходячись у м. Хуст у відрядженні Вячеслав знов зустрівся з Вікторією Юріївною. На цей раз розмова була спрямована на співпрацю організацій. Наприкінці зустрічі було вирішено підписати меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин.