![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/Грамота-750x429.jpg)
Відзнака Грамотою
Сьогодні Члена нашої організації – Заступника Голови департаменту в Закарпатській області Богдана Степановича Алечко (депутата Хустської Ради), який з перших днів військової агресії проти України займається волонтерською діяльністю, забезпечуючи гуманітарною допомогою дітей, постраждалих, біженців та вимушених внутрішніх переселенців, вимушених виїхати з зон бойових дій, військових шпиталів та бійців Збройних Сил України було нагороджено Почесною Грамотою від Закарпатської Обласної Військової Адміністрації.
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-28_15-40-25-187-1024x746.jpg)
Ще до початку вторгнення агресора на територію України Богдан Алечко займався благодійною діяльністю. А починаючи з 24 лютого 2022 року він подвоює, а то і потроює свою діяльність. В рамках проекту «Ініціатива сьогодення» та «Гуманітарна складова Перемоги», які були засновані Міжнародною Антикорупційною Асамблеєю, Богдан Степанович особисто не раз виїжджав за гуманітарною допомогою до зарубіжних донорів, контролюючи ланки всього циклу з надання міжнародної гуманітарної допомоги.
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/склад-МАА-Италия-4-edited.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/МАА-Гумпомощь-из-Италии-и-Словении-9-edited.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/МАА-IIW-0-edited-1.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/агрофорум-Милан-2022-05-edited.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2022/05/Консульство-Укр-в-Италии-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2022/05/изображение_viber_2022-05-05_08-45-02-604-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/МАА-Свалява-Саенко-Скрипинець-edited.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/МАА-Роман-Алечко-Микита-edited.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2022/07/0-02-05-43235cb00e632e9b09a5dbad529b9041d13bf21fc59576356189542113fc977b_79bfd328e01195ec-768x1024.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-a4cab6f1a3e490f884f93c7fb3a293005bd79d698a1ca8d862e1db23ece616b9_41aacd88247cf82f-1024x768.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2022/07/МАА-Гумпомощь-из-Италии-и-Словении-4-1024x768.jpg)
![](https://iacassembly.org/wp-content/uploads/2022/05/пенсіонери-БО-МАА-1024x669.jpg)
Наша команда дуже пишається тим, що в цей нелегкий час з’явилася велика кількість людей, небайдужих до чужого горя, і серед них наші члени організації. Ми дуже вдячні всім нашим волонтерам за активну роботу в організації волонтерства та гуманітарної допомоги, за підтримку, за терпіння та увагу в ці непрості для України дні.